Бесплатные шаблоны Joomla

 Pirmizrāde Feimaņos

 

           Ziemassvētki ir laiks, kad visi cenšas viens otru iepriecināt gan ar kādu dāvanu, gan ar siltu smaidu, gan ar labu novēlējumu. Šie svētki katrā mājā ienāk caur sveces liesmiņu, caur piparkūku un egļu smaržu. Šo Ziemassvētku smaržu varēja just arī Feimaņu KN 26.decembrī.

Feimaņu KN amatierteātris “Savējie” savus skatītājus iepriecināja ar pirmizrādi “Mīlesteibys meklējumūs” jeb “Sīvasmuotes lobuo sirds” pēc Danskovietes motīviem. Mīlestības meklējumos izrādē devās galvenā varone Ļiva (Anita Verčinska), lai iepazītos un varbūt arī apprecētos ar kādu no saviem favorītiem, kurus attēloja Jānis Otikovs, Oskars Otikovs, Ervīns Vilcāns. Komēdija skatītājiem deva pozitīvu lādiņu, jo interesantie dialogi, smieklīgās situācijas skatītājos izraisīja smaidus un smieklus.

Jāuzteic arī pārējo aktieru veikums, jo ar savu kolorītu un aktierspēli paspilgtināja šo izrādi (Ingrīda un Arnita Tjarves, Aina Vilcāne, Ilga Smane, Māra un Arnolds Tarandas ). Pateicos visiem dramatiskās kopas aktieriem par ieguldīto darbu izrādes tapšanā.

Dramatiskās kopas “Savējie” vadītāja Ināra Reinika

 

Pavasara ieskandināšana Stabulniekos

   23.martā Feimaņu KN pašdarbnieki ar pavasarīgiem sveicieniem devās uz Riebiņu novada Stabulnieku pagasta KN, lai priecētu ar saviem priekšnesumiem.

   Pavasaris ir kā košs taurenis, to grūti nepamanīt, tāpat kā Feimaņu pagasta eksotisko deju grupu „Fazira”, kura izpildīja savas temperamentīgās dejas Ilgas Smanes vadībā. Arī „Ilgrozītes” kā īstas pavasara puķes uzplauka savā deju karuselī, izpildot dejas „Lelle”, „Rokenrols” u.c

   Amatierteātra kopa „Savējie” uzstājās ar divām izrādēm „Jāra slimeiba” un skeču „Pārpratums.” Muzikālo sniegumu Stabulnieku skatītājiem izpildīja Kārlis Taranda.

Koncerts noritēja labvēlīgā un pavasarīgā gaisotnē.


 

 

„Kaudzēm smieklu” Gaigalavā


   Kā katru gadu tradicionāli Valentīna dienā – visu Mīlētāju dienā kādā no novada KN notiek novada amatierteātru parāde „Kaudzēm smieklu.” Šogad šī parāde 14.februārī notika Gaigalavas KN.

   Pasākumā piedalījās 16 amatierteātru kolektīvi no visa Rēzeknes novada. Feimaņu KN dramatiskā kopa „Savējie” bija sagatavojuši skeču „Pārpratums”, kurā piedalījās Anita Verčinska, Ilga Smane, Kārlis Taranda un Oskars Otikovs. Tā kā pasākums notika Valentīndienā, arī izrāžu tematika bija saistīta ar šiem svētkiem – precinieku meklējumi, paaudžu konflikti, dažādi pārpratumi, sadzīviskas ainiņas. Tas viss mijās ar humoru un skatītāju smiekliem.

   Parāde „Kaudzēm smieklu” ir izskanējusi, to novērtējusi žūrija, skatītāji ieguvuši savas simpātijas. Cerams, ka nākošajā gadā „Kaudzēm smieklu” notiks Feimaņos.

 

 

 

Teātra svētki Varakļānos

26.oktobrī Varakļānu KN notika teātra svētki „Teātris un āboli” - „Vārds, kas izteikts īstajā laikā, ir kā zelta āboli ābelē.” Rudenīgajās noskaņās skatītāji iepazinās ar četrām dažādām izrādēm – ar lirisku dzejas kompozīciju ”Mīlestības zīmē ar Jāni Grotu” (Madonas nov. Sarkaņu teātris „Piņģerots”), „Kalmāru konservi” (Varakļānu amatierteātris), „Sievasmātes bizness” (Feimaņu teātra kopa „Savējie”) un ar skeču salikumu „Ceļojums” (Murmastienes dramatiskais kolektīvs „Aizvējš.”)

 

Saziņas iespējas

 Pārvaldes vadītāja
Anita Verčinska
mob.tel.: 20223650
 
Grāmatvedība
tel.: 64644894
 
Lietvede, zemes lietu speciālists
tel.: 64644892
 
Sociālais darbinieks
tel.: 64644888
 
Bibliotēka, kultūras nams
tel.: 64644750
 
Medpunkts
tel.: 64644889
 
Feimaņu pamatskola
tel.: 64644749

Saites