Шаблоны для Joomla 3 здесь

Draugs, paies skolas gadi
Un tāles aizsauks mūs,
Bet senie skolas zvani
Vēl atmiņās mums būs.

     Ir atkal maijs - skaistākais pavasara mēnesis. Siltā saulīte tā vien aicina ārā, bet 9.klases skolēniem tas ir satraucošākais laiks, jo līdz izlaidumam vēl būs jāparāda visas skolā gūtās zināšanas un jākārto četri nopietni eksāmeni.

     13. maijā Feimaņu pamatskolā 11 devītās klases skolēniem skanēja pēdējais skolas zvans. Zvans, kas vairs nekad nesauks viņus uz stundu mūsu skolā. Jau no paša rīta skolā valdīja rosība un patīkams satraukums. Skolas foajē viņus gaidīja pārsteigums - jauka kolāža “Kādi mēs bijām…” un “Kādi mēs būsim…”

     Pēc 4.stundas visi skolēni, skolotāji, dienas gaviļnieki un viņu vecāki bija sapulcējušies uz svinīgo pasākumu skolas priekšā, lai sveiktu topošos absolventus un pārbaudītu, vai viņi ir gatavi eksāmeniem.

     Skanēja godinošas uzrunas. Devītos uzrunāja skolas direktore Aina Drikšņa, Feimaņu pagasta pārvaldes vadītāja Anita Verčinska, viņu pirmā skolotāja Iveta Alika un klases audzinātāja Ingrīda Mežajeva.

     Visas klases un paši mazākie - pirmskolas grupiņa bija sagatavojuši jaukus apsveikumus. Topošajiem absolventiem bija jāveic īpaši pārbaudījumi, ko viņi godam izturēja un par to saņēma apliecinājumu, ka visi tiek pielaisti pie eksāmeniem. Skolas biedri vēlēja veiksmi eksāmenos un sveica devītos ar krāsainajiem pavasara ziediem un paštaisītām dāvanām.

     Topošie absolventi aktīvi iesaistījās visās piedavātajās akvitātēs: gan dziedāja, gan dejoja ar pirmklasniekiem deju ”Jaukā ballīte”, gan pūta ziepju burbuļus, gan lasīja astrologa prognozi par to, kas viņus sagaida turmākajā dzīvē.

     Visi 9.klases skolēni veltīja sirsnīgus pateicības vārdus skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem un saviem skolas biedriem. 1.klase ieskandināja skolas zvanu devītajiem, kas aicināja viņus uz audzināšanas stundu Feimaņu pamatskolā pēdējo reizi.

     Svinīgā pasākuma beigās 9. klase ar savu klases audzinātāju iestādīja skolas puķu dobē trīs baltas peonijas un nofotografējās.

 Tā nu pēdējais skolas zvans ir izskanējis, devītajiem priekšā ļoti atbildīgs darbs. Lai viņiem veicas, lai izturība un spēks viņu vecākiem! Lai katram līdzās - savs sargeņģelis, savs sapņu pārdevējs un… labs ceļavējš!!!

Skolotāja Raisa Piruško

Saziņas iespējas

 Pārvaldes vadītāja
Anita Verčinska
mob.tel.: 20223650
 
Grāmatvedība
tel.: 64644894
 
Lietvede, zemes lietu speciālists
tel.: 64644892
 
Sociālais darbinieks
tel.: 64644888
 
Bibliotēka, kultūras nams
tel.: 64644750
 
Medpunkts
tel.: 64644889
 
Feimaņu pamatskola
tel.: 64644749

Saites