Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

   2016.g. 21.aprīlī Feimaņu kultūras namā tika atklāta fotomākslinieka Igora Pliča personālizstāde un būs apskatāma līdz 1.jūlijam. Meistars ir labi zināms ne tikai Latgalē, bet arī Latvijā. Viņa foto gleznās redzams mūsu dzīves plašais saturs. Feimaņos tikai maza daļa no bagātā materiāla ir skatāma. Toties apmeklētāji daudzus iemūžinātos uzreiz pazina. Noķertais mirklis apstādinājis to laiku, kad izraudzītais personāžs vai nu strādājis, vai atpūties, vai priecājies, vai skumis. Liekas, ka viņu emocijas arī mūs pārņem. Dabas skaistums jau nevienu neatstāj vienaldzīgu. Ir ko redzēt un jūsmot.

   Otrā pasākuma daļa norisinājās bibliotēkā. Godājamais viesis stāstīja par sevi un atbildēja uz jautājumiem. Te nu atklājās runātāja dotības – varētu piedalīties stāstnieku konkursā. Noturēt bērnu interesi, tā arī ir māksla. Šķiet, ka jaunos dalībniekus tiešām ieinteresēja nodarboties nopietnāk ar fotografēšanu. Un savas konsultācijas piedāvāja Profesionālo fotogrāfu asociācijas biedrs I.Plicis. Redzēsim, vai nodomi īstenosies. Vajadzīga aizrautība un darbs mērķu īstenošanai.

   Nobeigumā atraktīvais foto entuziasts tika sveikts. Vēstures cienītājs bija iepriecināts, ka tika pie grāmatas ”Feimaņu draudzes pasakas”. Paldies foto autoram I.Plicim un pārējiem, kas nodrošināja, lai šī izstāde taptu.

Saziņas iespējas

 Pārvaldes vadītāja
Anita Verčinska
mob.tel.: 20223650
 
Grāmatvedība
tel.: 64644894
 
Lietvede, zemes lietu speciālists
tel.: 64644892
 
Sociālais darbinieks
tel.: 64644888
 
Bibliotēka, kultūras nams
tel.: 64644750
 
Medpunkts
tel.: 64644889
 
Feimaņu pamatskola
tel.: 64644749

Saites