Шаблоны Joomla здесь

 Tirgotāji aicināti pieteikties tirdzniecībai radu un draugu sanākšanas pasākumā Feimaņos!

17

Feimaņos 17. augustā norisināsies radu un draugu sanākšanas pasākums “Sveiks, Feimaņos!”.

Svētku ieskaņai no 12.augusta līdz 23.augustam Feimaņu kultūras nama foajē būs skatāma Džeinas Gavares un Jura Gavara mākslas darbu izstāde.

17. augustā plkst.17.00 laukumā pie kultūras nama Tirgus placis – mājražotāju un amatnieku tirdziņš. Tajā tiek aicināti piedalīties amatnieki, mājražotāji, tautas lietišķās mākslas studijas, eko un bio produkcijas ražotāji un tirgotāji, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, brīvdabas aktīvās izklaides pakalpojumu sniedzēji pieaugušajiem un bērniem. Tiek aicināti arī tirgotāji ar rūpnieciski ražotām precēm.

Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 15.augustam, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā www.rezeknesnovads.lv vai Feimaņu pagasta mājas lapā www.feimani.lv, vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Aizpildīts iesniegums jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai personīgi Feimaņu pagasta pārvaldes telpās “Pagasta māja”, Feimaņi, Feimaņu pag., Rēzeknes nov.. Pieņemšanas laiks katru darba dienu plkst. 8:00-16:30.

Kultūras nama lielajā zālē plkst.19.00 visi tiks gaidīti uz koncertu, kur uzstāsies kuplā pašdarbnieku saime un ciemiņi.
Plkst.21.00 zaļumballe kopā ar Oskaru Lustiku (ieeja brīva).

Uz tikšanos!

Organizatori - Feimaņu pagasta pārvalde un Feimaņu kultūras nams.
Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Dina Šmaukstele,
Feimaņu KN vadītāja

Iesniegums par tirdzniecību
Apliecinājums par saimnieciskās darbības neveikšanu

Saziņas iespējas

 Pārvaldes vadītāja
Anita Verčinska
mob.tel.: 20223650
 
Grāmatvedība
tel.: 64644894
 
Lietvede, zemes lietu speciālists
tel.: 64644892
 
Sociālais darbinieks
tel.: 64644888
 
Bibliotēka, kultūras nams
tel.: 64644750
 
Medpunkts
tel.: 64644889
 
Feimaņu pamatskola
tel.: 64644749

Saites