Интернет-магазин nachodki.ru

Jau septīto gadu jūnija vidū Feimaņu pagasta pārvalde aicināja visus interesentus atpūsties jautrā kompānijā pie Feimaņu ezera. Šogad galvenais akcents tika likts uz pludmales volejbola spēli un jautro burbuļfutbola turnīru. Uz volejbola turnīru bija pieteikušās 6 komandas no dažādiem Latvijas novadiem: „69”, „Malta”, „Ekstra”, „Pinte” un divas komandas no Feimaņiem.

Pēc ilgām un aizraujošām cīņām tika noteiktas uzvarētāju komandas: 1. vietu izcīnīja komanda “69” (Madonas novads/Viļānu novads), otrajā vietā atstājot komandu „Ekstra” (Madona novads/Sakstagala pag.), bet trešo vietu smagā cīņā ieguva komanda „Pinte” (Bērzgales pag.). Pasākuma dalībniekus apbalvoja Feimaņu pagasta jaunatnes lietu speciālists Aivars Mežatučs, dalībniekiem pasniedzot medaļas un kausus.

            Burbuļfutbola turnīrā piedalījās 9 komandas, kas tika sadalītas 2 grupās.

Jaunākajā grupā burbuļfutbolu sTitulbildepēlēja piecas komandas: „Čempioni”, „Feimaņi”, „Puma” un „Arlovskis”. Aizraujošās cīņās tika noskaidroti uzvarētāji, 1. pirmo vietu izcīnīja komanda „Feimaņi”, 2. vietu ieguva komanda „Puma”, aiz sevis atstājot komandu „Čempioni”. Vecākajā grupā piedalījās piecas komandas: „Pelmeņi”, „Ļera”, „2000”, „Livdāni” un „Glušaks”. Šajā grupā līdz pat pēdējai spēlei nebija zināms, kas izcīnīs godalgotās vietas. Pirmo vietu izcīnīja komanda „Pelmeņi”, otro vietu komanda „Glušaks”, trešo komanda „2000”.

Visas dienas garumā bija pieejamas piepūšamās atrakcijas un sejas apgleznošana bērniem.

Liels paldies visiem apmeklētājiem un īpašs paldies Rēzeknes novada Izglītības pārvaldei par iniciatīvu projekta „Sveiks, Feimaņos!” atbalstīšanu un Feimaņu pagasta pārvaldei par atbalstu pasākuma sarīkošanai.

Feimaņu pagasta jaunatnes lietu speciālists Aivars Mežatučs

Saziņas iespējas

 Pārvaldes vadītāja
Anita Verčinska
mob.tel.: 20223650
 
Grāmatvedība
tel.: 64644894
 
Lietvede, zemes lietu speciālists
tel.: 64644892
 
Sociālais darbinieks
tel.: 64644888
 
Bibliotēka, kultūras nams
tel.: 64644750
 
Medpunkts
tel.: 64644889
 
Feimaņu pamatskola
tel.: 64644749

Saites