Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

11. aprīlī Feimaņu pamatskolas 5. – 9. klašu teātra sportisti tika aicināti uz Līvānu KN, kur notika Latgales atklātais teātra sporta turnīrs. Pasākumu atklājot, Līvānu vidusskolas skolotāja Lidija Prisjagina atgādināja, ka šis ir īpašs gads, kad teātra sports Latvijā atzīmē savas pastāvēšanas divdesmito gadadienu, kas 28. – 30. jūnijā izvērtīsies skaistā teātru festivālā Siguldā, uz kuru tiek aicināti visi teātra sporta spēlētāji.

     Uz teātra sporta turnīru Līvānos 11. aprīlī bija ieradušās skolēnu komandas no Gaigalavas, Rikavas, Feimaņu, Rēzeknes un Līvānu skolas. Līvānu KN tika izspēlēti seši turnīri.

Feimaņu skolas komandu veidoja 4 meitenes: Marika Vilcāne (8.klase), Lāsma Bauska (8.klase), Kristīne Fjodorova (8.klase) un Maija Livdāne (7.klase). Viņas mērojās asprātībā (kā tas pieņemts teātra sportā) un spēles mākslā ar Rēzeknes 5. vidusskolas 7. – 9.klašu komandu. Katra komanda izspēlēja divas teātra sporta tehnikas un savā starpā sacentās arī komandu kapteiņi. Mūsu komandas kapteine bija Marika Vilcāne. Mūsu komandas meitenes spēlēja labi. Sākumā, izspēlējot komandas “vizītkarti,” bija brīži, kad tika pieļauta nepārdomāta paviršība vai pāris neveiklības, toties turpmākajā spēles gaitā meitenes turējās godam un parādīja sevi kā interesantas un atraktīvas spēlētājas. Mūsu meiteņu humora izjūtu un asprātību (īpaši tehnikā “Pirmā frāze/ pēdējā frāze”, kā arī Marikas Vilcānes kā komandas kapteines izspēlēto bandīta sievas lomu) skatītāji dāsni apveltīja ar smiekliem, kas ikvienam teātra sporta spēlētājam ir pati svarīgākā atzinība.

Pārbraucot mājās, tika līdzi atvests spēles prieks un gandarījums par komandas spējām.

  Ingrīda Mežajeva

Saziņas iespējas

 Pārvaldes vadītāja
Anita Verčinska
mob.tel.: 20223650
 
Grāmatvedība
tel.: 64644894
 
Lietvede, zemes lietu speciālists
tel.: 64644892
 
Sociālais darbinieks
tel.: 64644888
 
Bibliotēka, kultūras nams
tel.: 64644750
 
Medpunkts
tel.: 64644889
 
Feimaņu pamatskola
tel.: 64644749

Saites